Turbobit Hesap Alımı

drminter

Aktif Üye
Daimi Üye
14 Ara 2019
764
25
28
Ankara
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
online sistemlerden doya indirmek için en sık kullanılan sitelerin başında gelmektedir. Ancak bireyler bu siteye üye olmaktan kaçındıklarından ötürü genellikle normal indirmeyi tercih etmektedir. Normal indirmede ise reklamları izlemenin yanı sıra bir dosyanın indirilebilmesi için 10 saate kadar beklemek gerekmektedir. Siz de kampanyalar sayesinde ücretsiz olarak ‘Premium’ olarak tanımlanan hesapları alarak beklemekten kurtulabilirsiniz. Çünkü bahsedilen hesap sahipleri benzer büyüklükteki dosyalar için sadece beş ya da on dakika zaman ayırmaktadır. Hesap sitenin resmi ana sayfasından alınabilmektedir.

Turbobit Premium Özellikler
Daha önce kullanmamış olanlar için
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
hakkında bilgi paylaşımları yapılmaktadır. İnternetten dosyaların indirilebilmesi için ilk olarak upload edilmeleri gerekmektedir. Turbobit bu alanda en iyi upload sitelerinden biridir. Dosyaların siteye yüklenmesinden sonra sıra indirmeye gelmektedir. İndirme işlemleri için normal yolları takip etmek demek uzun sürekler reklam izlemek ve indirme linki için beklemek anlamına gelmektedir.

Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
alternatifini tercih edenler için durum bu şekilde değildir. çünkü hesap sahiplerine reklam izleme zorunluluğu sunulmamaktadır. Aynı şekilde ana linke kısa süre içerisinde ulaşan hesap sahipleri yüksek boyutlu dosyaları bile çok beklemeden bilgisayarlarına indirebilmektedir. İndirme işleminden sonra site kaliteli olduğundan ötürü herhangi bir virüs bulaşma tehlikesi de bulunmamaktadır. Ancak yine de her ihtimale karşı dosyalar açılmadan önce bir virüs taramasından da geçirilmelidir.