Toptan Kuran Al

drminter

Aktif Üye
Daimi Üye
14 Ara 2019
799
25
28
Ankara
Yakın geçmişe kadar toptan şekilde alışveriş yapılabilmesi için belli adreslere gidilmesi gerekmiştir. Bu da sıradan insanlar için pek mümkün olmadığından toplu alımlarda hep aracı ücretleri ödenmek zorunda kalınmıştır. Oysaki şimdilerde
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
alımlarında da bu tür kitapların türevlerinde de internet satışları mevcuttur. İnternet satışlarından istifade edilebilmesi için herhangi bir esnaf kartına veyahut üyeliğe de gerek bulunmamaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyan herkes internet üzerinden istediği kitapları toplu olarak temin edebilmektedir.

Uygun Fiyatlı Yasin
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
alımları konusu mevlitler ya da kutsal gecelerde daha çok araştırma yapılmaktadır. İnsanlar bu gibi durumlarda manevi olarak bir adım öne geçebilmek adına çevresinde bulunanlara Yasin hediye etmektedir. Hediyelerin herhangi bir mağazadan tekli alımlar ise gerçekleştirilmesi de mümkündür. Ancak bahsedilen mağazalarda her kitap başına bir kâr payı konulmaktadır. Bu da otomatik olarak eş sayıda kitaba toptan alımlara göre daha yüksek ödemeler yapılması demektir.

Tekli alımlar yerine toplu alımlar tercih edildiğinde anında
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
kitapları da bulunmuş olmaktadır. Toplu alım için Kuran’da da olduğu gibi benzer internet sitelerinin kullanımı mümkündür. Son yıllarda Yasin kitapları doğu mevlitlerinde de hediye edilmektedir. Bu neden yüzünden kitapların dış yüzeyinde özel tasarımlar kullanılabilmektedir. Siz de ihtiyaçlarınız çerçevesinde fiyat analizleri de yaparak kendinize uygun olan kitabı toplu şekilde adresinize teslim ettirebilirsiniz.