Hacklink mi alıyorum?

omerburak

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
19 Nis 2020
22
13
3
26
BALIKESİR
www.kenandabirkuyu.com
Arkadaşlar sitem üzerinde aşırı dalgalanma var, sürekli yüksek da pa backlink almama ve her gün özgün içerik girmeme rağmen sitemin hiti bir türlü yükselmiyor. Ayrica ara sıra analyticsi kontrol ettiğimde, tek bir makale üzerinde organik şekilde gelmiş 30-40 kullanıcı görüyorum fakat ertesi güne hiç bişey kalmıyor. Hemen çıkma oranim 90% seviyelerine geldi. Sizce neden böyle oluyor? Fikirlerinizi bekliyorum. Site:
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.

Ekteki resim sadece bu gün gördüğüm bir kesit. 3-5 günde bir bu durumla karşılaşıyorum.

Ekli dosyalar

Yunus

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
45
46
18
izmir
edinme / tüm trafik / kaynak/araç sonrasında tekrar kaynak/araç a tıklayıp belli tarihleri filtreleyerek ziyaretçiler organic mi direct mi nasıl erişiyor?

özellikle 30 40 anlık kullanıcının olduğu günlere bakabilir misin

Yunus

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
45
46
18
izmir
Burada kilit nokta referral. Üzerine tıkladığında çıkan sonuçlar olacaktır, yabancı, bilinmeyen site isimleri listeleri orayıda atar mısın

Yunus

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
45
46
18
izmir
twitter üzerinden gelen referans olarak görünüyor. Orada siteni paylaşıyor musun? Paylaşıyorsan tabi spam olarak nitelendirmemek lazım.

Ancak sayfa çıkış süresini olumsuz etkileyen bu olabilir. Referal bölümünde
  • mgg.tongji.edu.cn
  • search.sidecubes.com
  • searches.safehomepage.com
gibi bağlantılar olsaydı direk engelleme yapmak mantıklı olurdu. Gelen trafiği buralardan analiz etmek lazım, t.co istisna olmuş olabilir, arada bu bölümden kontrol etmende fayda var.

Yunus

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
45
46
18
izmir
Hayır Twitter hesabım yoktu o tarihte. Eveli gün açtım bir hesap. Hesabım olmadığı halde Twitter'dan geliyorsa ne anlama geliyor?
Bir kaç gün test et bence.Eğer hep t.co referal görünüyosa bunu engellersin hemen çıkma oranında iyileşme olursa sebebi budur deriz.

• Beğendim
Tepkiler: omerburak