Covid-19 Aşısı İçin Gozler 23Nisana Çevrildi

Atahan

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
51
39
18
Konya
gued.net
Corona Aşısı İçin Tarih Verildi Gözler 23 Nisanda
Heycanlandıran paylaşım Corona Aşısı İçin Tarih Verildi Gözler 23 Nisanda

Bütün dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs binlerce insani hayattan kopardı. Yüzlerce bilim adamı Corona Virüsün kaynağını arayadursun bir Türk bilim adami ve ekibi Corona virüsü için aşı geliştirmeye başladı bile. kan ve kök hücreden yapay deri üretip Bilim dünyasına bomba gibi düşen
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
nın yaptığı paylasin başta türk Bilim dünyası olmak üzere bütün dünyayı Heyecanlandırdı güvenli bir sistem oluşturduklarını ifade eden Ercüment OVALI bu çalışmalara sağlık bakanlığı onayı ile başladığını açıkladı . Yaptığı paylaşımda tarih verdi
OVALI’nın Paylaşımı
Ercüment Ovalı

7 Gün 16 saat labaratuvar’da Çalıştıktan sonra kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı. şimdi kahramanlar içeri giriyor benim kaldığım yerden onlar devam edecek ilk ekip Yurtsever bulut , Gözde, Recai Sonra Sayıları kademeli olarak artacak tarih için
anlaştık

Leon

Yükseliş Garantili Seo Hizmetleri
Yönetici
Administrator
3 Nis 2020
123
114
43
35
İzmir
1.5 seneden önce çıkmaz bu aşı bence.

• Beğendim
Tepkiler: birol

birol

Moderatör
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
55
27
18
Ankara
www.nepisirmeli.com
Aşı olsun dezenfekte olsun bi an önce kurtulsaydık hem ekonomi batıyor hem evde sıkıştık kaldık işimizden olduk sonumuz hayır olsun

unclejoe

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
17 Nis 2020
15
16
3
İzmir, Türkiye
Yapılan deneyler ve onlardan gelen yan etki sonuçlarına göre aşıyı düzenleyip tekrar deneyler yapmak. Bu zaten oldukça uzun bir süreç, bir de her şey tamam olduktan sonra ülkelerin sağlık bakanlıkları ile evrak işlerinin halledilmesi ve tüm bunlardan sonra 7 milyar insana bu aşının tedariki. Şuan elimizden gelen tek şey, kaç on aya çıkacağı bilinmeyen bu aşıyı beklerken, sosyal mesafelenmeye dikkat edip, elimizden geldiğince evde kalıp, bağışıklık sistemimizi güçlü tutup stresten uzak durmak. Allah sağlık ekiplerinin yardımcısı olsun.

• Beğendim
Tepkiler: birol ve Atahan