Boş Vakti Değerlendirmek İçin İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

unclejoe

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
17 Nis 2020
15
16
3
İzmir, Türkiye
1)Yandex Toloka

Bir üyelik oluşturuyorsunuz ve günlük verilen görevler karşısında 0.1 $ ve 0.5 $ arası miktarları kazanıyorsunuz. Başarılı görevler için miktar artıyor ve daha fazla kazanabiliyorsunuz. Titiz ve iyi çalışmalısınız. Görevlerin ortalama süresi 5 dakikadır.

2)Blog Yazarak Para Pazanmak

Yazılarınızla beraber düzen çerçevesinde bir blogger hesabı oluşturabilir, duygularınızı ve düşüncelerinizi paraya çevirebilirsiniz. 6 ay içeresinde yazdıklarınız takibe alınır ve reklam almanız için en az 60 yazı yazmanız lazım daha sonra sizlere gelecek mail ile birlikte blogunuza reklam alabilirsiniz.

3)Youtube Kanalı Açmak

Özgün içerikler yaratarak yeteneğinizi videoya dökebilir, on bin izlenme sayısı ve bin aboneye ulaştığınız an para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tıklanma sayısı ve reklam gelirleri ile birlikte ciddi bir para kazanabilirsiniz.

4)Bitcoin Kazanmak

freebitco.in gibi çeşitli saat başı sizlere satoshi veren sitelere üye olarak oralara girebilir ve bu coinleri toplam 40 bin satoshi olduğu an cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

10) Online Çeviri Yapmak

Online çeviri yaparak para kazanmak için yapmanız gereken her iki platforma üye olarak ilan bırakmak. 1.000 kelimelik bir çeviri için 100-150 tl arasında bir para kazanabilirsiniz.

12) E-Ticaret Yapmak

Artık günümüzde küçük-orta-büyüklükte her esnaf, hatta ev hanımları, öğrenciler hobilerini e-ticaret sayesinde kazanca dönüştürebiliyor. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir e-ticaret sitesi sahibi olmak için yerli ve milli kaynaklarla beslenen Domain Merkezi, 7/24 her probleminize destek olacak dinamik ekibiyle hizmetinizde.

unclejoe

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
17 Nis 2020
15
16
3
İzmir, Türkiye
benim deneyimim oldu, yarım saat ayırdım 6 cent gibi bir meblağ birikti. saatte 1 lira anca yapar fakat ilerleyen seviyelerde birim ücret de artıyor diye hatırlıyorum. görevler arasında yandex haritalardan geldiğini düşündüğüm sesli aramaları dinletip yazıya dökme (transkript etme) gibi şeyler var. yapacak hiçbir işi olmayan insanlara önerebilirim

• Beğendim
Tepkiler: birol

birol

Moderatör
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
55
27
18
Ankara
www.nepisirmeli.com
benim deneyimim oldu, yarım saat ayırdım 6 cent gibi bir meblağ birikti. saatte 1 lira anca yapar fakat ilerleyen seviyelerde birim ücret de artıyor diye hatırlıyorum. görevler arasında yandex haritalardan geldiğini düşündüğüm sesli aramaları dinletip yazıya dökme (transkript etme) gibi şeyler var. yapacak hiçbir işi olmayan insanlara önerebilirim
Teşekkürler