Anasayfaya h1 nasıl alınır?

Leon

Yükseliş Garantili Seo Hizmetleri
Yönetici
Administrator
3 Nis 2020
123
114
43
34
İzmir
Anasayfanıza bir makale ekleyin. Makale başlığınızı Anahtar kelime yapın <h1>Örnek</h1> bunu demek istediniz sanırım. Sonra sorgulama yaptığınız zaman gozükecektir.

ENESTALHABRAND

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
27 Nis 2020
2
0
1
İstanbul
Anasayfanıza bir makale ekleyin. Makale başlığınızı Anahtar kelime yapın <h1>Örnek</h1> bunu demek istediniz sanırım. Sonra sorgulama yaptığınız zaman gozükecektir.
Anlamadım, boş bir makale mi olacak? Yeni yazılar geldikçe o yazı geriye gidecek, nasıl anasayfamda kalacak?

Yunus

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
45
46
18
izmir
Temanın yapısına göre <h1> tagı header içerisine eklenebilir. Veya <body> footer.php gibi dosyalarda bir yere ekleyebilirsiniz. Bu sayede anasayfanızda kalıcı olur.

Brabrabr

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ara 2020
2
0
1
İstanbul
Merhaba, bende de benzer bir durum var.
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
'mda seo ayarlarında şu düzeltmeleri alıyorum fakat tam olarak düzeltmeyi başaramadım. Anasayfa'daki ilk paragrafı ve ilk başlığı neresi olarak algılıyor yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkürler.

Düzeltmeler;
  • Girişte anahtar kelime: Anahtar kelimeleriniz veya eş anlamlıları ilk paragrafta görünmüyor.
  • Tek başlık: H1 etiketleri yalnızca ana başlığınız olarak kullanılmalıdır. Metninizde ana başlığınız olmayan tüm H1 etiketlerini bulun ve alt başlık seviyesine değiştirin!