Adsense Ve Google News Hikayesi

Atahan

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
50
39
18
Konya
www.sahsifikir.com
Arkadaşlar Merhaba ,
Adsense ve Google News İşi Mesekatli Olduğundan Bizi Bazen yildirabiliyor bu nedenle çoğu kişi bu işten başlamadan sıkılıp vaz geçiyor . Bu işe ilk basladigimda 2006 yılında Netlog vardı Facebook bukadar popüler değildi haliyle site paylaşımları çok nadir platformlarda oluyordu keza site girişlerinde genellikle organic oluyordu veya bot girişleri yapılıyordu. .bloger .azbuz. .tr.gg gibi uzantilarla başlamıştım daha sonra bir sonuç alamayınca YouTube giriş yaptım uzun süre ugrastiktan sonra internet üzerinden para kazanma ile ilgili makaleler okumaya başladım acemice girişimler ile ondan da hemen sıkılıp vaz geçtim bu 2015 yılına kadar git geller ile suregeldi. 2015 yılında radyorapturk .com adında bir site kurdum o dönemlerde arabesk rap vs popüler olduğundan kısa sürede istedigim başarıyı elde etmiştim ama adsense ile kazanç elde edemedim ve sadece rapcilerin yeni çıkardığı albümleri tanıtarak radyoda kazanç elde edebiliyirdum . Radyo sanal olmasına rağmen en son gördüğüm dinlici sayısı 472 idi bir yayinda 472 dinlici gayet büyük bir başarı idi . Radyo kısa sürede kendinden basedilir olmuş ve talep artmıştı 2016 de radyorapturk .com u 4000 lira gibi büyük bir fiyata devrettim bu arada asgari ücret 1250 lira idi sanırım . Daha sonra bu döneme kadar uzak durdum 2019 yılında tekrar başlamak istedim ama bu okadar kolay olmayacaktı. Google algoritmaları degsimis adsense Herkeze onay vermiyor baya iyi olman gerekiyor Bu anlamda. tekrar blogger ile başlayıp bilgilerimi güncellemeyle basladim . 2020 nin ilk günlerinde araştırma yaparak bir daim alıp sitemi kurdum elimde laptop yok pc yok elimdeki telefonla birşeyler yapmaya çalışıyorum . Ve bir süre sonra herşey tamam ama tekrar sıkıldım diyebiliriz . Sitemi devrettim . Çok geçmeden Turkteknolojileri adında bir domain aldım domain benim çoğu zaman okuduğum aradtiridigim bilgi sahibi olduğum konularla alakali idi . Tekrar işe koyuldum siteyi kurduktan 9 gün sonra 6 içerik ile adsenseye başvuru yaptım 4 gün sonra onay aldım Covid-19 dan dolayı genellikle kimse alamıyor . Ama ben almayı başardım . ve Bir hafta Gibi Kısa bir sürede İndex almaya başladım hatta alexada sıralama iyi gidiyor diye . Bı ara satmayı düşündüm. Sonra tekrar vaz geçtim bu sefer basarabilirim dedim . İçeriklerini seo uyumlu ve özgün olarak girmeye başladım 25 içerikle Google News Başvurusu yaptım . Ertesi Gün Sitemin Google news kaydi onaylanmış Buda Bana 2015 yılından bu yana kaybettigim hevesi geri kazandırdı . Uzun yazdım çünkü bu işler uzin soluklu işlerdir yaptigimiz işlerde dürüst oldukça emin olun Google size gereken Saygıyi gösterecektir . Takip edeceginizi sanmıyorum ama gerçek anlamda destek vermek istiyorsanız burdan Takip Edebilir ve desteğinizi Göstere Bilirsiniz yaziyi zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim

• Beğendim
Tepkiler: Leon ve seker

Atahan

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
50
39
18
Konya
www.sahsifikir.com
Arkadaşlar Merhaba ,
Adsense ve Google News İşi Mesekatli Olduğundan Bizi Bazen yildirabiliyor bu nedenle çoğu kişi bu işten başlamadan sıkılıp vaz geçiyor . Bu işe ilk basladigimda 2006 yılında Netlog vardı Facebook bukadar popüler değildi haliyle site paylaşımları çok nadir platformlarda oluyordu keza site girişlerinde genellikle organic oluyordu veya bot girişleri yapılıyordu. .bloger .azbuz. .tr.gg gibi uzantilarla başlamıştım daha sonra bir sonuç alamayınca YouTube giriş yaptım uzun süre ugrastiktan sonra internet üzerinden para kazanma ile ilgili makaleler okumaya başladım acemice girişimler ile ondan da hemen sıkılıp vaz geçtim bu 2015 yılına kadar git geller ile suregeldi. 2015 yılında radyorapturk .com adında bir site kurdum o dönemlerde arabesk rap vs popüler olduğundan kısa sürede istedigim başarıyı elde etmiştim ama adsense ile kazanç elde edemedim ve sadece rapcilerin yeni çıkardığı albümleri tanıtarak radyoda kazanç elde edebiliyirdum . Radyo sanal olmasına rağmen en son gördüğüm dinlici sayısı 472 idi bir yayinda 472 dinlici gayet büyük bir başarı idi . Radyo kısa sürede kendinden basedilir olmuş ve talep artmıştı 2016 de radyorapturk .com u 4000 lira gibi büyük bir fiyata devrettim bu arada asgari ücret 1250 lira idi sanırım . Daha sonra bu döneme kadar uzak durdum 2019 yılında tekrar başlamak istedim ama bu okadar kolay olmayacaktı. Google algoritmaları degsimis adsense Herkeze onay vermiyor baya iyi olman gerekiyor Bu anlamda. tekrar blogger ile başlayıp bilgilerimi güncellemeyle basladim . 2020 nin ilk günlerinde araştırma yaparak bir daim alıp sitemi kurdum elimde laptop yok pc yok elimdeki telefonla birşeyler yapmaya çalışıyorum . Ve bir süre sonra herşey tamam ama tekrar sıkıldım diyebiliriz . Sitemi devrettim . Çok geçmeden Turkteknolojileri adında bir domain aldım domain benim çoğu zaman okuduğum aradtiridigim bilgi sahibi olduğum konularla alakali idi . Tekrar işe koyuldum siteyi kurduktan 9 gün sonra 6 içerik ile adsenseye başvuru yaptım 4 gün sonra onay aldım Covid-19 dan dolayı genellikle kimse alamıyor . Ama ben almayı başardım . ve Bir hafta Gibi Kısa bir sürede İndex almaya başladım hatta alexada sıralama iyi gidiyor diye . Bı ara satmayı düşündüm. Sonra tekrar vaz geçtim bu sefer basarabilirim dedim . İçeriklerini seo uyumlu ve özgün olarak girmeye başladım 25 içerikle Google News Başvurusu yaptım . Ertesi Gün Sitemin Google news kaydi onaylanmış Buda Bana 2015 yılından bu yana kaybettigim hevesi geri kazandırdı . Uzun yazdım çünkü bu işler uzin soluklu işlerdir yaptigimiz işlerde dürüst oldukça emin olun Google size gereken Saygıyi gösterecektir . Takip edeceginizi sanmıyorum ama gerçek anlamda destek vermek istiyorsanız
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
Edebilir ve desteğinizi Göstere Bilirsiniz yaziyi zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim
Buyrun Google News
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.

Leon

Yükseliş Garantili Seo Hizmetleri
Yönetici
Administrator
3 Nis 2020
123
114
43
34
İzmir
Takip edeceginizi sanmıyorum ama demişsiniz, herkes herkese destek olmaya çalışıyor. Sizide takip etceklerinden şüphem yok. Bence yazı paylaşırken kendinize güvenerek paylaşın. Takip edildi.

Atahan

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Daimi Üye
15 Nis 2020
50
39
18
Konya
www.sahsifikir.com
Takip edeceginizi sanmıyorum ama demişsiniz, herkes herkese destek olmaya çalışıyor. Sizide takip etceklerinden şüphem yok. Bence yazı paylaşırken kendinize güvenerek paylaşın. Takip edildi.
Takip edeceginizi sanmıyorum demekle kendime guvendigimi dile getirdim. Aslında gerçek anlamda takip edenlerden bahsedtim sırf takip ettim diyenler etmese de olur . Bukadar sözcükten Sadece Bunu alabiliyorsunuz başlık ile son okumaktan ziyade Verilen Emeğe baksanız daha iyi olacak teşekkürler nazik davranış için çok memnun oldum takip ettiginiz için